انباشته گیاهی – کار با طبیعت

گیاهان به طور طبیعی در طبیعتی رشد می کنند که به عنوان طرح “انباشته” شناخته می شود. این روشی است که می تواند در کارهای باغبانی شما گنجانده شود تا امکان استفاده بیشتر از فضا و بهره وری بیشتر را فراهم کند. برخلاف روش های سنتی باغبانی ، پرما فرهنگ در ابعاد خود کار می کند.

انباشت گیاهان از روش رشد طبیعی گیاهان در جنگل تقلید می کند ، درختان تاج هستند ، بوته ها در سطح بعدی پایین ، گیاهان علفی زیر آنها ، گیاهان سطح زمین در پایین ترین سطح ، محصولات ریشه در زیر سطح و انگورهایی که در پس زمینه به صورت عمودی رشد می کنند ، تقلید می کنند.

در باغ همین روشهایی که طبیعت استفاده می کند را می توان با کاشت همراه و جانشین تقلید کرد. پرما فرهنگ بیش از روش های سنتی باغبانی با ابعاد کار می کند. همچنین در ابعاد زمانی کار می کند که شامل کاشت محصولات به طور متوالی در تمام فصول سال ، در تمام طول سال است. این اجازه می دهد تا گیاهان در ارتفاع مختلف با هم به عنوان گیاهان همراه رشد کنند.

برای افزایش عملکرد در یک باغ سبزیجات ، می توانید محصولات ریشه ای مانند هویج ، تربچه ، یا پیاز در زیر سطح ، شبدر یا حتی گیاهان به عنوان پوشش زمینی ، گوجه فرنگی ذرت و فلفل به عنوان بوته های کم ، لوبیا کوهنوردی به عنوان گل زامفولیا گیاهان تاک و میوه بکارید. درختان به عنوان بلندترین گیاهان در یک منطقه.

انباشته شدن با زمان شامل کاشت توالی است. طبیعت با بازسازی رشد گیاه از خاک محافظت می کند ، به این معنی که گیاهان با از بین رفتن گیاهان جایگزین می شوند. اینجاست که زمان بندی و برنامه ریزی یک باغ بسیار مهم است. اگر شما در حال برنامه ریزی برای زمان بندی گیاهان جدید هستید در حالی که گیاهان موجود به پایان چرخه تولید خود نزدیک می شوند ، گیاهان را به موقع روی هم چیده و بیشترین زمان تولید را در طول فصل رشد حفظ می کنید در حالی که خاک را با گیاهان محافظت می کنید.

برنامه ریزی انواع مناسب گیاهان برای رشد در کل فصل و حتی زمستان برای ساختار خاک بسیار مهم است. خاک در یک باغ ارگانیک برای سالم ماندن نیاز به دوباره پر کردن یا تغذیه دارد. مالچ با مالچ ارگانیک مانند کمپوست و کاشت پوشش زمینی حبوبات برای افزودن مواد آلی و مواد مغذی به خاک برای ساختار یک خاک سالم بسیار مفید است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *