Hertz Motorlu Araç Kiralama Endüstrisi için İnternet Pazarlama Programı Üretmek

Yaklaşan seyahatlerinde bir otomobil kiralamak isteyen alıcılar muhtemelen nihai maliyetlere şaşırabilir. Gelirleri artırmak için zamanla, koşul ve yerel yönetimlerin ek vergileri ve süreçleri için ek maliyetler vardır. Bu gerçekten kısmen, kiralık araba veya kamyon vergilerinin muhtemelen şehir dışından gelenler üzerinde en fazla etkiye sahip olmasından ve kanun yapıcıların, bileşenlerini etkilemeden vergileri artırmalarına olanak tanıdığından dolayıdır. Tüketiciler önemli ölçüde otomobil paylaşımında bulunuyorlar – yerel olarak ve saat nedeniyle otomobil kiralıyorlar – ve standart otomobil kiralama satın alabilecekleri aynı vergi ve harçlara konu oluyorlar. Bu değişiklik, hem bu insanlardan hem de araba kiralama pazarından bu tür vergilere karşı artan bir muhalefet oluşturmaya yardımcı oluyor.

Çoğu satın alma işleminde olduğu gibi, kısa ifadeli kiralık araçlar – genellikle otuz günden az kiralanan yolcu arabaları olarak tanımlanır – genellikle eyalet ve yerel kar vergilerine tabidir. Bunu söyledikten sonra, birçok eyalet de özellikle otomobil hakkında ek bir vergi koyuyor. Toplamda, kırktan fazla eyalet, kiralık otomobillere, bir başka vergi, günlük bir fiyat veya her ikisini birden uygulayarak ek bir ücret almaktadır. Verginin niteliği, eyaletlerden eyalete farklılık gösterir ve eyaletler ek ücret, araba kiralama vergisi veya turizm vergisi uygular. Vergiler tam olarak ne olarak tanımlanırsa tanımlansın, kondisyon gelirlerini güçlendirmek içindir. Nerede bir otomobil kiralanırsa verilsin, müşteriler kiralık araba ve kamyonlar için ücret vergilerini p.c’nin altından başlayarak yüzde on birin üzerinde ödemeyi bekleyebilir.

Kiralık araç vergilerinin çeşitli ihtiyaçlar için kullanıldığını belirtin. Iowa, New York, Virginia ve Washington dahil olmak üzere bazı eyaletler, kiralık otomobil vergisi gelirlerini ulaşım benzeri nakde dönüştürür. Diğer insanlar, Montana ve Kuzey Carolina ile birlikte, gelirleri nihai fona yatırarak bunların yasama organınızın takdirine bağlı olarak kullanılmasını sağlar. Eyalet Eylemi Koşul tarafından alınan araba kiralama vergilerine ek olarak, kiralama yerindeki tam fiyat etiketi genellikle daha fazla ücret ve vergi içerir. En az on beş eyalet, yerel yönetimlere kendi bireysel vergilerini veya hizmet ücretlerini uygulama yetkisi verir ve kiralık araç firmaları, internet sitesi dışı kiralamalar, havaalanı masrafları ve sigorta planı koruması için ücretleri dahil edebilir.

Yıllar geçtikçe, epeyce büyükşehir bölgesi, stadyumun veya Sakarya araç kiralama kongre merkezinin inşaatının finansmanı gibi hassas işleri finanse etmek için kiralık otomobilleri vergilendirmek için bölge seçimlerini kullandı. Araç Kiralama Vergilerini Önleme Koalisyonu’na göre, kısmen kiralık otomobil vergileri ile finanse edilen en az 33 stadyum zaten tasarlandı. Müşterileri çeşitli kiralık araba veya kamyon işletmeleri ile otomobil üreticileri ve satıcılarını içeren koalisyon, “ayrımcı” vergilere veya belirli bir alana odaklananlara karşı aktif olarak lobi yapıyor. Bununla birlikte belediyeler, bu tür vergilerin ve harçların, devlet tutarındaki harcama planı kesintileri nedeniyle kaybedilen topluluk gelirlerini telafi ettiğini savunuyorlar.Son yirmi yılda, birçok eyalette kısa vadeli kiralık otomobil vergileri artırıldı. 2011’de Hawaii, gelirlerinizi artırabilmeniz için kiralık araç ödemesini yirmi yıl boyunca artırdı ve Minnesota, 2013’te vergi miktarını artırdı.

Bununla birlikte, erkeklerin ve kadınların nasıl olduğu değişiyor, araba kiralama işi ile birlikte, farklı ulaşım türlerindeki genişlemeye uyum sağlıyor. Organizasyon Holding, Hertz ve Avis’i içeren düzenli kiralık otomobil organizasyonları, genellikle bir sürücünün saat başı bir otomobil kiralaması anlamına gelen otomatik paylaşım gibi yeni sürümleri benimsiyor. Otomatik paylaşım, popülerlik düzeyinde artıyor ve geleneksel bir kiralık araçla aynı şekilde vergilendiriliyor. Bu, eyaletlerdeki bireyler üzerinde, bir otomobilin kiralanması için her gün bir ücret talep eden bireyler üzerinde bir etkiye sahiptir, çünkü iki saatliğine bir araba veya kamyon kiralayan bir kişiye, onu sekiz saatliğine kiralayan kişi ile aynı ücret alınır. Florida, son zamanlarda otomobil veya kamyon paylaşımlı motorlu taşıtlar üzerindeki kullanım başına ek ücreti yarı yarıya düşürerek iki dolardan 1 dolara indirdi.

Federal Hareket

Koşullar ve yerel miktarlar için ayrımcı kiralık araç vergilerini yasaklayan federal mevzuat, her 2011 ve 2013’te Kongre’de yayınlandı ve çoğunlukla kiralık araba veya kamyon endüstrisi nedeniyle desteklendi. The Brattle Group tarafından 2009 yılında yapılan, Araç Kiralamalarında Ayrımcı Özel Tüketim Vergilerinin Sonuçları başlıklı incelemeye uygun olarak, kiralık araba veya kamyon vergilerindeki artış, ihtiyacın azalmasına neden oldu. Rapora göre, “taban kira tutarına göre ayrımcı vergilerdeki yüzde 10’luk bir artış, kira miktarında% 19’luk bir düşüşe ek olarak kiralama günlerinin hacminde% 28’lik bir düşüşe neden olacaktır.”